Domki letniskowe z drewna
Architektura wnetrz dla opornych…

Nowoczesna architektura : Vetreria Airoldi Office and Showroom / Buratti + Battiston

Posted in Uncategorized  by admin
September 3rd, 2019

BURATTI + BATTISTON ARCHITECTS Nasi przyjaciele z Abitare opublikowali kilka prac włoskiej firmy Buratti + Battiston, odpowiednio architekta i inżyniera.
Vetreria Airoldi Office + Showroom, z silnym wyczuciem estetyki jako podstawą do tworzenia przestrzeni, wykorzystuje cechy kolorowego szkła, aby stworzyć nowoczesną przestrzeń roboczą.
Więcej zdjęć i więcej o projekcie po przerwie.
Biuro + showroom to całe eksperymentowanie ze szkłem.
Z zewnątrz pionowe płetwy i wybrany kolor tworzą silną obecność na bloku, natychmiast zwracając uwagę na jego uproszczoną i elegancką estetykę.
Wchodząc do wnętrza, główna klatka schodowa wydaje się bez wysiłku unosić się w środku pokoju, ponieważ jest złożona bez widocznych śrub mocujących.
Chodzi o to, aby użyć trzech szklanych ekranów z poziomymi szklanymi taśmami klejonymi, pozbawionymi przestrzeni, w której wstawiono szklane schodki, takie jak półki zablokowane przez boki.
dodał firmę.
.
BURATTI + BATTISTON ARCHITECTS Każdy element projektu, od kładek na pierwszym piętrze, a nawet ścian działowych, jest wykonany całkowicie ze szkła.
Zmieniająca się tekstura i kolor szkła tworzy różne strefy w przestrzeni, które mają swoją własną tożsamość, takie jak ekran podziału na pierwszym piętrze, gdzie nakładające się kolorowe szklane panele podłogowe tworzą kilka konkretnych pośrednich kolorów.
.
BURATTI + BATTISTON ARCHITECTS.
Dla nas szkło to światło, kolor, geometria, odbicia, głębia, przezroczystość i nieprzezroczystość, ruch i efekty specjalne: materiał zdolny do budowania specjalności w przestrzeni architektonicznej.
wytłumaczył firmę.
.
BURATTI + BATTISTON ARCHITECTS
[hasła pokrewne: ocieplenie poddasza krok po kroku, olx przasnysz, ocieplenie poddasza wełną mineralną krok po kroku ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: ocieplenie poddasza krok po kroku ocieplenie poddasza wełną mineralną krok po kroku olx przasnysz