Domki letniskowe z drewna
Architektura wnetrz dla opornych…

Budownictwo i architektura : USGBC ogłasza dotację od Google w celu przyspieszenia rozwoju zielonych materiałów

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Greenbuild, największa na świecie konferencja i wystawa poświęcona zielonemu budowaniu, rozpoczęła się w San Francisco z ciekawym zapowiedzią z głównej sceny.
Firma Google przyznała 3 miliony dolarów amerykańskiej komisji Green Building Council (USGBC) w celu przekształcenia branży materiałów budowlanych i przyspieszenia tworzenia zdrowszych wnętrz.
.
Zdrowe, nietoksyczne materiały budowlane są kluczowym składnikiem zielonego budynku.
powiedział Rick Fedrizzi, prezes, dyrektor generalny i przewodniczący założyciel, US Green Building Council.
- Podnoszenie świadomości na temat materiałów, które wkładamy do naszych budynków, ma ogromne znaczenie, ponieważ wiele materiałów może wiązać się z wieloma zagadnieniami środowiskowymi i zdrowotnymi.
Współpraca z Google pozwala nam poszerzyć nasze wysiłki w branży materiałów, przygotowując się do kolejnej wersji programu LEED v4 w zakresie budownictwa ekologicznego.
Ten zaktualizowany system oceny będzie zawierał pełniejszy obraz materiałów i produktów, umożliwiając zespołom projektowym podejmowanie bardziej świadomych decyzji.
Więcej po przerwie.
.
Pomysł na ten projekt wyłonił się z naszej własnej pracy w Google, gdzie jesteśmy zaangażowani w tworzenie najzdrowszych środowisk pracy, które pomagają pracownikom w jak najlepszym działaniu.
powiedział Anthony Ravitz, Zielony Zespół Google a.
.
USGBC ma głębokie doświadczenie w badaniach nad rozwijaniem systemu ratingowego na całym świecie i angażowaniu wielu zainteresowanych stron z branży budowlanej, co czyni z nich idealnego partnera, który pomaga pobudzić realne zmiany w zakresie zdrowych materiałów.
Dotacja będzie koncentrować się na trzech obszarach, które pobudzą tworzenie zdrowszych wnętrz i zachęcą do transformacji rynku w branży materiałów budowlanych: wspieranie badań nad materiałami budowlanymi i zdrowiem, opracowywanie nowych narzędzi przejrzystości i angażowanie zainteresowanych stron z całej branży.
.
Poprawa środowiska wewnętrznego, zwiększenie przejrzystości materiałów i postępy w zrozumieniu materiałów.
wpływ na zdrowie to kluczowe cele programu LEED w miarę jego ewolucji ,.
powiedział Scot Horst, starszy wiceprezes, LEED, USGBC.
.
W ostatecznym rozrachunku chcemy stworzyć ogólne korzyści dla środowiska i zdrowia ludzkiego.
Nowe inicjatywy zostaną opracowane w ciągu najbliższych dwóch lat.
Aby uzyskać więcej pokrewnych wiadomości, sprawdź epicką bibliotekę materiałów ConneXion, której archiwum online i miasto składa się z najbardziej zaawansowanych, dostępnych na rynku materiałów.
[hasła pokrewne: ocieplenie poddasza krok po kroku, wiązar dachowy, ocieplenie poddasza wełną mineralną krok po kroku ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: mieszkania sprzedaż warszawa bielany ocieplenie poddasza krok po kroku ocieplenie poddasza wełną mineralną krok po kroku