Domki letniskowe z drewna
Architektura wnetrz dla opornych…

Architektura i nowoczesne budownictwo – AD Round Up: Architektura instytucjonalna Część IV

Posted in Uncategorized  by admin
September 2nd, 2019

Architektura instytucjonalna z całego świata w naszej czwartej selekcji naszych wcześniejszych projektów.
Ciesz się nimi po przerwie! Arcam / René van Zuuk Architekten Centrum architektury Amsterdam (ARCAM) potrzebowało znacznie większego zakwaterowania.
W związku z tym wspaniała lokalizacja w pobliżu Oosterdok została przydzielona do tej instytucji promocyjnej.
W pobliżu nowej metropolii Renzo Piano powstał mały pawilon zaprojektowany przez niego, który miał zostać zburzony.
Kolumny i niektóre piętra musiały zostać zintegrowane z nowym projektem (czytaj dalej.) Centrum Badawcze Leśnictwa METLA / SARC Architekci Budowa nowego Fińskiego Instytutu Badawczego Badawczego Leśnictwa (METLA) w celu przystosowania Instytutu Badawczego Leśnictwa Joensuu do poszerzania zatrudnienia w kwietniu 2003 r.
ukończony w październiku 2004 r.
Budynek znajduje się na terenie kampusu uniwersyteckiego Joensuu, w pobliżu centrum miasta Joensuu (czytaj dalej.) Nestlé Application Group Querétaro / Rojkind Arquitectos Nowy budynek Nestlé autorstwa Rojkinda Arquitectosa .
Po imponującym Muzeum Czekolady, otrzymali zlecenie na zaprojektowanie nowego obiektu w mieście Querétaro, który obejmuje laboratoria, biura, audytorium i strefę degustacji.
Jednym z ograniczeń projektu było to, że centrum Querétaro zostało uznane przez UNESCO za Światowe Dziedzictwo w 1996 r.
(Czytaj dalej.) Siedziba Główna Inotera i Zakład Produkcyjny / studio projektowe tec Region Azji Pacyfiku, ewoluujące centrum zaawansowanych technologia i kreatywna inteligencja, czerpią korzyści z unikalnego zestawienia rozwoju hi-tech i środowiska naturalnego.
Wykorzystaliśmy tę okazję, badając strategie, które łączą te dwa ostatnie i przywracają człowieka do centrum wszelkich rozważań (czytaj więcej.) Centrala Telefonica, Madryt / Rafael de La-Hoz Telefonica, jako większa hiszpańska firma, tworzy strategiczną strategię.
wyzwanie przegrupowania czternastu tysięcy pracowników w jednej i unikalnej siedzibie w Madrycie.
Wizja siedziby kampusu jest zaprojektowana po długim procesie gromadzenia zobowiązań, potrzeb i definicji celów.
To sprawia, że jego elastyczność koncepcyjna i jednorodna architektura mają wysoką wartość finansową; jednak z silną definicją architektoniczną (czytaj więcej.)
[przypisy: ocieplenie poddasza krok po kroku, meble pracowniczne, gładzie gipsowe cennik ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: działki budowlane gładzie gipsowe cennik ocieplenie poddasza krok po kroku