Domki letniskowe z drewna
Architektura wnetrz dla opornych…

Nowoczesna architektura : Nowe linki Nowe propozycje projektów Kwun Tong Konkurs / Adrian Lo

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Dzięki uprzejmości Adrian Lo Architect Adrian Lo podzielił się z nami swoją propozycją konkursu New Links New Kwun Tong Design (zobacz wszystkie wyniki tutaj) w Hong Kongu.
W konkursie zaproszono lokalnych specjalistów i opinię publiczną do zgłaszania pomysłów i koncepcji z innowacyjnymi projektami dla dwóch systemów łączników dla pieszych w Kwun Tong w celach referencyjnych i wdrożeniowych.
Zobacz więcej zdjęć i opis architekta po przerwie.
Prosty, ale świadomy projekt, aby stworzyć miejski, zielony kręgosłup, który daje napiętemu betonowemu lasowi poczucie ulgi i echa z otaczającą miejską oazą.
Ten projekt.
INFINITY GREEN.
jest eksploracją, aby dać nową definicję i zrozumienie.
kładce ..
Dążąc do zapewnienia harmonijnej równowagi z otoczeniem miejsca, w aspekcie mentalnym, fizycznym i wizualnym, stanowi kamień milowy dla naszego przyszłego zrównoważonego społeczeństwa.
Funkcjonalny chodnik dla pieszych.
jest teraz zamienionym w manifest krajobrazu miejskiego, przekazując świeży i zdrowy wizerunek miasta, a także łącząc otaczającą zieloną kieszeń, tworząc sieć miejskich biotopów.
Dzięki uprzejmości Adrian Lo Key Design Feature – Działając jako filtr miejski, rośliny pomagają usunąć CO2 i zanieczyszczenia – Roślinność jako wysokowydajny ekran / tłumik naturalnego hałasu – Roślinność jako półprzepuszczalna bariera wizualna dla otoczenia – Wysoka przezroczystość maksymalizuje wykorzystanie światła słonecznego podczas w ciągu dnia, unikaj tworzenia ciężkiej masy w gęstej miejskiej formie.
- Wykorzystuje się zieloną ścianę i system (z systemem nawadniania) – Modułowy projekt (konstrukcja / zadaszenie / ściana) sprawia, że projekt jest bardzo łatwy do skonstruowania i łatwy w utrzymaniu – Jedno rozwiązanie dla wszystkich, które z łatwością można improwizować dla innych lokalizacji w przyszłości.
[podobne: wiązar dachowy, mrówka gniezno gazetka, mrówka gniezno godziny otwarcia ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: mieszkania sprzedaż warszawa bielany mrówka gniezno gazetka mrówka gniezno godziny otwarcia