Domki letniskowe z drewna
Architektura wnetrz dla opornych…

Architektura 21szego wieku : Regulacja regresji sterowania wstrząsami / Raurouw

Posted in Uncategorized  by admin
September 2nd, 2019

Zdjęcie autorstwa Kaja Wie Van Der Pas Właśnie rozpoczęła się instalacja zaprojektowana przez Raurouwa (Arnd-Benedikt Willert-Klasing, Filippo Lodi, Jörg Petri i Kyriakos Chatziparaskevas), grupa młodych architektów eksperymentujących z ideami nieustannie zmieniającej się atmosfery.
Galeria programów w Berlinie.
Laserowa instalacja opracowana przez Raurouw, zatytułowana Adaptacja regresji wstrząsowej , przekształca przestrzeń wystawienniczą w miejsce stale zmieniających się warunków atmosferycznych.
Więcej o instalacji, w tym więcej zdjęć po przerwie.
Czterej architekci, absolwenci Städelschule we Frankfurcie, utworzyli Raurouw, aby popchnąć wspólne idee, które uważają za najważniejsze, takie jak badanie związków między logiką adaptacji, jej ekspresją w ludzkich zachowaniach, a także nieokiełznanymi dzikimi siłami Natura.
Fot.
Kaja Wie Van Der Pas Instalacja skupia się na ich pomysłach adaptacji, ponieważ lasery całkowicie zmieniają przestrzeń wystawową i tworzą przesunięcia w relacjach społecznych i przestrzennych, zarówno między zwiedzającymi, jak i przestrzenią wystawienniczą.
Zdjęcie Kaja Wie Van Der Pas Lustra są przymocowane do różnych powierzchni w celu przeplatania wiązek laserowych w przestrzeni.
Sekwencjonowane w cztery odrębne fazy odpowiadające czterem fazom żałoby teologa Yoricka Spiegla, lasery będą naprzemiennie konfigurować i zagęszczać, aby opisać geometryczne interpretacje wstrząsów, kontroli, regresji i adaptacji.
Te cztery fazy są aktywowane ruchem odwiedzających w przestrzeni, co sprawia, że środowisko wewnętrzne staje się ciągle zmieniającym się bytem.
Zdjęcie: Kaja Wie Van Der Pas Instalacja będzie prezentowana w galerii do 20 sierpnia.
Więcej informacji o galerii tutaj.
[przypisy: mrówka gniezno, drzwi chowane w ścianę, remont mieszkania warszawa ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: drzwi chowane w ścianę mrówka gniezno remont mieszkania warszawa